تبلیغات
داستان کوتاه و خواندنی - قهوه تلخ و فرماسونری
 
داستان کوتاه و خواندنی
بزرگترین وبلاگ مرجع داستان
                                                        
درباره وبلاگ

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... ((حسین پناهی))
اولین پست من ایران
Mojtaba.Crow.13
M.C.13
مجتبی زارعی
مرجع داستان
Welcome To Weblog PostMan Iran
مدیر وبلاگ : مجتبی زارعی
نویسندگان
نظرسنجی
آیا به ادامه کار این وبلاگ موافق هستید؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
 

ابزار وب

دوشنبه 29 فروردین 1390 :: نویسنده : مجتبی زارعی
ین تصاویر مریوط به قسمت 9 و 7 مجموعه قهوه تلخ است . 

جالبه که دو نماد فراماسونری حالا از روی غفلت یا آگاهی در این مجموعه دیده شده است .

این تصویر یک لژ فراماسونری است . لژ ها با معماری مثلث و چشم معمولا ایجاد میشوند مثلا تصویر لژ بزرگ بیلدربرگ رو میتونید در اینجا ببیندید که با حالت مثلث و چشم ایجاد شده .

و این هم نمایی از ساختمانی که در مجموعه قهوه تلخ، با معیار لژهای ماسونی به نمایش در آمده :و اما بررسی نشان دادن نظام درجه 3 ماسونی در سریال قهوه تلخ :

به این نکته توجه کنید :

"بر اساس کتاب "مبانی فراماسونری" نوشت هارون یحیی، در صورتی که دست زیر کت با زاویه صفر قرار بگیرد نشان میدهد شخص مورد نظر دارای نشان درجه 3 ماسونی میباشد."

کارل ماکس، موسس مکتب مارکسیست در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

استالین، در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

و در سریال قهوه تلخ، سیامک انصاری در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

شما چی فکر میکنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟ 

هر چه محققین خواستند در برابر سریال قهوه تلخ و نماد گرایی فراماسونری سکوت کنند؛ با انتشار قسمت های دیگر این سریال، سکوت دربرابر آن آسان نبود. چر که هر چه میگذشت نماد گرایی در این سریال بیشتر میشد. هرچند در این سریال متلک های سیاسی بسیاری نهفته است اما ما به آن به دلیل بررسی از دید فراماسونری نمیپردازیم .

اما دوستان نکته ای بسیار ظریف را در نماد " نشان درجه 3" گفتند  که آن اتفاقی نبودن آن را ثابت میکند . 

تصویر جناب سیامک انصاری که در حال نشان دادن نظام درجه 3 ماسونیست؛ در قسمت 9 و در دقیقه 33 اتفاق می افتند. همن طور که میدانید 9 و 33 از اعداد مقدس ماسون است . واقعا آیا نشان دادن 3 نماد و اعداد فراماسونری در این سریال شک ما را بر نفوذ تفکر فراماسونری در این سریال بیشت نمیکند ؟ 

.به کارگیری ستاره 6 پر ( هگزاگرام - hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره بنابر نظر محققین ( از جله علی اکبر رائفی پور ) از قرن 7 وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :

 در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره 6 پر به جای دیگر تصویر کشیده میشود. نکته اینجاست که هر شکل 6 پری ، ستاره 6 پر نیست . اما نکاتی در قسمت اول این تصویر نهفته که بسیار جالب است :

محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاه ای کاخ نیاوران :
"عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت."

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکونت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟ 

در قسمت دوم این تصویر هم ستاره 6 پر یا صهیون در گوشه دیوار که با سایه ترسیم شده است دیده میشود. 

...................................

باز هم ستاره 6 پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم . عموما وقتی چند نماد قطعی در یک فیلم دیده میشد، دیگر نماد های مشکوک هم بیشتر جلوه میکند. :

.........................

نماد تک چشم در سریال قهوه تلخ. تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :

". در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت  او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است"

در این سریال نماد تک چشم (چشم چپ) را در جای جای سریال میتوان مشاهده نمود : 

و در کارکتر دواءالملک : 

عکس روی کاور مجموعه هفتم قهوه تلخ که به طور کاملا اتفاقی، دو نفر از بازیگران، فقط چشم چپشان نمایان است .

.......................

و جالب ترین جای مطلب این که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده میشود اما در چه زمانی ؟ در قسمت 27 (9=2+7) و در دقیقه 33 تصویر بر روی ستون هایی که یا طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده میشود. باز هم دو نماد 9 و 33 را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد : 

اما این ستون ها چه ستون هایی هستند ؟ این ستون ها دقیقا شاخصه های ستون های ماسونی را دارند که در لژ ها استفاده میشود . 2 ستون ماسونی کنایه از 2 ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان 2 ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون میشود که در این جا به آن اشاره نمیکنیم .برای نمونه این تصاویر را نگاه کنید : 

و این تصویر : 

یکی از جالب ترین عکس ها ، تصویر کارگردان است که در کنار ستون ماسونی ایستاده .(البته این تصویر در چند قسمت تکرار میشود ). فعلا به دلیل برخی شرایط از تفسیر نام کاراکتر "بلوتوث" چشم پوشی میکینم : 

در  تصویر زیر یکی از بازیگران که به به دلیل فریب خوردن از دست کاراکتر "بلوتوث" به زمین افتاده، در حال بیهوشی کلماتی رامیگوید که به طور کاملا اتفاقی، این کلمه شباهت بالایی به کلمه " کابالا " دارد. (این نشان رو چند نفر از محققین نیز تایید کرده اند) . این اتفاق در قسمت نوزدم افتاده است که البته کاملا اتفاقیست ! 

اما کابالا چست ؟ کابالا به بیان ساده، پدربزرگ تفکر فراماسونری است . که در واقع تفکر فراماسونری، اکثر نماد ها و عقاید خود را از کابالا گرفته است . 

در یکی از پلان ها در یکی از قسمت ها به طور کاملا اتفاقی در دقیقه 13 و ثانیه 11 ،تصویر از دو ستون، گرفته میشود که اگر فرض کنیم که طراحی ستون ها ماسونی نیست اما چه جالب است که در چه دقیقه ای اتفاق می افتد . اعدادی که برای فراماسون ها و گردانندگان اصلی آن یعنی یهودیان منحرف، اعدادی مقدس است . 

چرا 11 و 13 برای یهودیان منحرف (گردانندگان فراماسونری ) مقدس است ؟ 

عدد 11: 

آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست . 

عدد 13 چرا مقدس است ؟ 

 در زمان یکی از پادشاهان ایرانی -احتمالا- خشایار شاه، در آن زمان قرار بوده که به روم حمله بشود. یکی از وزرا یا نزدیکان شاه، گوشزد میکند که کشور الان نیاز به حمله به روم را ندارد و شاید امپراتوری تضعیف شود و شاه نیز قبول میکند که حمله نکند. اما یهودیان چون با رومی ها دشمنی داشتند و دشمن دیرینه یکدیگر بودند؛ میخواستند که شاه به روم حمله کند. برای این کار طی نیرنگی به شاه نزدیک شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز 12 فروردین، حکم قتل 77 هزار ایرانی که مخالف یهودیان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز 13 فروردین حکم را اجرا کردند. به خاطر همین است که 13 برای ایرانی ها نحس است و به همین دلیل 13 از اعداد مقدس آنان شد چرا که آن دو نفر یهودی در روز 13 خدمت بزرگی به قوم یهود کردند که البته قبر این دونفر هم اکنون در همدان است و در پروژه از نیل تا فرات اسرائیل، میخواهند این قسمت از ایران را جدا کنند چرا که مقدس ترین مکان بعد از اورشلیم، همین منطقه درهمدان است.

در هنگام ورود کاراکتر بلوتوث به داستان وی به یکی از بازیگران، یک زیتون میدهد . چقدر جالب است که زیتون (اگر اشتباه نکنیم )عبری آن همان "موسی" (ع)، پیامبر قوم یهود میشود  . و به طور اتفاقی زیتون در پشت دلار های آمریکا به شکل جالی به کار رفته مثلا در پشت یک دلاری در سمت راست 13 برگ زیتون دیده میشود. البته تا آنجا که بررسی کردیم در طرح های قدیمی هیچ کدام از تاج هایی که سزار های یونانی بر سر میگذاشتند میوه زیتون نداشت شاید هم ما ندیدیم ! 

در پلان های متعدد این سریال کاراکتر بلوتوث مدام دست راست خود را به بالا میبرد که بسیار بسیار اتفاقی با یاد واره جرج واشنگتن (ماسون اعظم که دارای نشان 33 ماسونی بود ) در آمریکا تقارن دارد . البته خود مردم آمریکا هم از دیدن این یادواره در هنگام رونمایی تعجب کردند. 

و آدم تعجب میکنه که چقدر جالب و اتفاقی است که یادواره جرج واشنگتن هم با مجسمه بز بافومت شباهت بالایی دارد : 

این  شباهت را در خود وبسایت های انگلیسی زبان هم بررسی کردن  بسیار جالب و قابل تامل بود  . اما اونم اتفاقیه

یکی دیگر از سخنان اتفاقی و جالب کاراکتر بلوتوث سخنانی که در باب کشتن افراد میزند : 

چقدر واقعا جالب و اتفاقی است که تنها کسی که از آغاز خلقت تاکنون چنین کاری کرده کسی نیست جز شیطان ! و بسار جالب است که در هنگامی که بلوتوث میخواهد از کاخ برود؛ او میگوید من رو هرگز با این ها مقایسه نکن من از همه این ها بدترم ! . 

انگار مسائل جالب در این سریال تمامی ندارد. دریکی از پلان ها، به طور کاملا اتفاقی در دقیقه 13، بلوتوث به یکی از بازیگران میگوید که بند پشت لباس من رو ببند. هنگامی که کاراکتر مذکور در حال بستن بند است یک نشانی شبیه هلال در پشت بلوتوث میبیند که این نشان، علامت فردی است که قرار است این مملکت رو به اوج اقتدار خودش برساند  . چقدر اتفاقی این حرکت به امام زمان (عج) تشابه دارد که بر روی صورت خود یک خال دارد و قرار است بیاید تا جهان را از دست ظالمان خارج سازد . چه قدر اتفاقی!!!

و باز هم چقدر اتفاقی، هنگامی که بلوتوث از یکی از نگهبانان نامش را میرسد وی میگوید که نامش "داوود " است . بعد بلوتوث در هنگامی که سر به آسمان دوخته است میگوید " چه اسم زیبایی " و بسیار جالب است که در زمان 22:22 اتفاق می افتد. 

اما داوود کیست ؟ داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند و حتی نام یکی از شهر هایشان را به این نماد گذاشته اند. مثلا تا به حال تعجب نکردید که واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی "David Capital " یعنی پایتخت داوود است . 

و عدد11 (مقدس ترین عدد) وضرایب آن هم از مهم ترین اعداد فراماسون هاست و اون رو به کار میبرن مثلا :

جنگ 22 روزه غزه 

-جنگ 33 روزه لبنان 

-اسرائیل در مدار 33و 33 شمالی قرار دارد 

-آفریقای جنوبی در مدار 33 و 33 جنوبی قرار دارد.( به بازی های جام جهانی در این منطقه که البته نماد های ماسونی در آن به کار رفته است توجه کنید) 

-انداختن بمب هیراشیما در مدار 66(33+33) و 33 

-حمله نظامیان آمریکایی در اوایل انقلاب در طبس در مدار 33 درجه ( جالب اینجاست که بسیاری از فرمانده های آمریکایی صحرای سمنان را برگزیده بودند اما چون طبس در مدار 33 بود ترجیه دادند درآن منطقه فرود آیند)

-منطقه برمودا که لژهای ماسونی زیادی آنجاست در مدار66 و 33 قرار دارد. 

-در نظام فراماسونری که عموما در غرب حاکم است هیچ فردی به قدرت نمیرسد مگر این که فراماسون باشد و البته روئسای جمهور ضد فراماسونری کشته میشوند. مانند : 

    - کشته شدن آبراهام لینکلن در صندلی شماره33 تئاتر 
    - کشته شدن جان.اف.کندی در شهر دالاس ایالت تگزاس در مدار 33 درجه

چقدر اتفاقی!!!!!!

..................................

در قسمت 15 در دقیقه 18 کاراکتر برزوخان عدد 911 را به کار میبرد. چقدر جالب چه اعدادی .و چقدر جالب است که در حادثه کاملا اتفاقی یازدهم سپتامبر این حادثه در روز ١١ و ماه ٩ انجام شد و دقیقا چه قدر اتفاقی 911 روز بعد انفجارات مادرید اتفاق افتاد و واقعا اتفاقی در نهمین سالگرد ماجرای فروریختن برج های منهتن، قرآن سوزی های متعددی انجام پذرفت . چقدر اتفاقی .


چرا 9 مقدس است ؟ 

در افسانه های ماسون ها آمده است که" هیرام " معبد سلیمان (از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند) را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، 9 ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد 9 برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که 9 را مقدس میکند این است که عدد 9 کنایه از معجرات 9 گانه موسی (ع) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد. 

« سمت راست تصویر آنتوان زندر لاوی موسس شیطان پرستی نوین و کلیسای شیطان »


دوستانی که اصلاعاتی درباره ماسون ندارن میتونن اینجا اطلاعات رو کسب کنن

نوع مطلب : سیاسی، فراماسونری((خردجّال))، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : ایرانجوک، اولین پست من ایران،
سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 14 و 32 دقیقه و 04 ثانیه

Good write ups, Cheers!
cialis generico online click here cialis daily uk cialis canada on line calis cialis dosage cialis kaufen bankberweisung cialis without a doctor's prescription cialis professional yohimbe dose size of cialis buy cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 14 و 01 دقیقه و 24 ثانیه

Wonderful material, Many thanks!
cialis per paypa costo in farmacia cialis where to buy cialis in ontario cialis price thailand cialis cipla best buy cialis rezeptfrei cialis dosage cialis ahumada cialis daily cialis generico in farmacia
دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 02 و 47 دقیقه و 56 ثانیه

Nicely put, Kudos!
how much does a cialis cost dosagem ideal cialis link for you cialis price viagra vs cialis vs levitra price cialis best cialis side effects buy cialis online nz enter site 20 mg cialis cost weblink price cialis cialis prices
یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 14 و 05 دقیقه و 04 ثانیه

You said that effectively!
cialis generico cialis generico lilly cialis 20mg cialis rezeptfrei we choice free trial of cialis buy name brand cialis on line buy cialis online cheapest enter site natural cialis cialis pills boards best generic drugs cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 02 و 33 دقیقه و 14 ثانیه

Kudos! I value this.
cialis cipla best buy cialis 200 dollar savings card canadian cialis only best offers 100mg cialis cialis ahumada cialis online napol generic cialis at the pharmacy cialis 5mg only best offers 100mg cialis cialis professional from usa
جمعه 9 آذر 1397 ساعت 03 و 00 دقیقه و 43 ثانیه

Appreciate it. An abundance of material!

cialis 5 mg schweiz online cialis cialis from canada cialis alternative no prescription cialis cheap buy cialis online nz click here to buy cialis buying cialis overnight cialis online are there generic cialis
پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت 15 و 41 دقیقه و 54 ثانیه

Truly tons of useful info!
cialis daily reviews cialis tablets australia we like it safe cheap cialis buy cialis chinese cialis 50 mg cialis 20mg preis cf we like it cialis soft gel buy cialis online cheapest cialis 20 mg best price cialis 5 mg para diabeticos
پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت 03 و 37 دقیقه و 15 ثانیه

Amazing plenty of awesome info!
generic cialis pro cialis prices in england cialis australia org cipla cialis online cialis per paypa cialis vs viagra cialis billig i recommend cialis generico does cialis cause gout cialis venta a domicilio
چهارشنبه 7 آذر 1397 ساعت 15 و 07 دقیقه و 59 ثانیه

Incredible quite a lot of beneficial knowledge!
we recommend cialis info venta de cialis canada cialis ahumada where do you buy cialis purchase once a day cialis il cialis quanto costa cialis 5 effetti collaterali how to purchase cialis on line prix cialis once a da cialis tablets
پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 18 و 30 دقیقه و 18 ثانیه

Truly many of valuable data.
vardenafil levitra 20mg cheap 20mg levitra levitra levitra without a doctor prescription levitra 10 mg prezzo levitra prices levitra online buy levitra online levitra 20 mg
سه شنبه 10 مهر 1397 ساعت 10 و 33 دقیقه و 15 ثانیه

Reliable postings. With thanks!
generic for cialis only here cialis pills can i take cialis and ecstasy legalidad de comprar cialis cialis tadalafil online discount cialis cialis dosage recommendations cialis generisches kanada cialis wir preise cialis generico in farmacia
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 05 و 28 دقیقه و 41 ثانیه

Amazing facts. Cheers.
tadalafil generic cialis 5 mg funziona cialis generico postepay tadalafilo cialis arginine interactio try it no rx cialis cialis cipla best buy american pharmacy cialis how does cialis work wow cialis 20
شنبه 31 شهریور 1397 ساعت 20 و 10 دقیقه و 21 ثانیه

Thank you, I like this!
northwest pharmacy canada best canadian pharmacy canada medication pharmacy canada rx online canadian pharmacy canadian online pharmacies legal canadian rxlist canada medication prices canadian drug store canadian viagra
چهارشنبه 28 شهریور 1397 ساعت 21 و 25 دقیقه و 20 ثانیه

Regards! Wonderful information.
weblink price cialis import cialis cialis 5 mg funziona buy original cialis import cialis weblink price cialis calis buy brand cialis cheap cialis kamagra levitra cialis generico
پنجشنبه 15 شهریور 1397 ساعت 07 و 33 دقیقه و 04 ثانیه

Thanks a lot. Valuable stuff!
ou trouver cialis sur le net cialis patentablauf in deutschland link for you cialis price cost of cialis cvs interactions for cialis how do cialis pills work acquistare cialis internet cialis generique overnight cialis tadalafil cialis daily
سه شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 06 و 08 دقیقه و 22 ثانیه

Very good posts. Regards!
how do i get viagra with a prescription can you buy viagra at cvs how buy viagra buy viagra from india viagra rx online where can you buy viagra online buy viagra sildenafil online buy viagra without presc buy cheap viagra online online order for viagra
دوشنبه 12 شهریور 1397 ساعت 04 و 23 دقیقه و 20 ثانیه

You stated it adequately.
cialis with 2 days delivery are there generic cialis buy original cialis cialis herbs precios cialis peru where cheapest cialis bulk cialis cialis for bph buy cialis we choice cialis pfizer india
سه شنبه 23 مرداد 1397 ساعت 04 و 20 دقیقه و 37 ثانیه

Many thanks, Plenty of forum posts!

how to buy viagra without a prescription where to purchase viagra online uk viagra buy viagra nz where can i buy generic viagra were to buy viagra cost of viagra buy viagra online prescription best place to buy viagra where can i buy generic viagra online safely
دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 17 و 11 دقیقه و 53 ثانیه

Thanks, A good amount of content!

we like it cialis price generic cialis at the pharmacy buy cheap cialis in uk cialis generika in deutschland kaufen usa cialis online discount cialis cialis preise schweiz cialis daily reviews 5 mg cialis pharmacie en ligne discount cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 05 و 22 دقیقه و 39 ثانیه

Cheers, Awesome stuff!
buy cialis uk no prescription cialis bula cialis for daily use cialis for sale enter site 20 mg cialis cost buy cheap cialis in uk click here take cialis precios cialis peru cialis patent expiration cialis mit grapefruitsaft
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 ساعت 06 و 16 دقیقه و 54 ثانیه

You mentioned it well.
we choice free trial of cialis canadian cialis cialis generico postepay fast cialis online acheter cialis kamagra order cialis from india tadalafil generic cialis authentique suisse discount cialis cialis 20mg prix en pharmacie
جمعه 7 اردیبهشت 1397 ساعت 20 و 56 دقیقه و 49 ثانیه

You actually revealed it fantastically!
how does cialis work cialis for sale in europa canadian cialis cialis 5mg cialis kaufen wo order a sample of cialis click now cialis from canada cialis tablets australia enter site 20 mg cialis cost cialis kamagra levitra
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 09 و 18 دقیقه و 48 ثانیه

Many thanks. Numerous write ups.

buy viagra soft tabs buy cheap viagra online buy cheap viagra online with prescription generic sildenafil uk where can i buy viagra safely online viagra with a prescription viagra pharmacy viagra buy viagra sildenafil viagra online prescription how to buy viagra uk
شنبه 18 فروردین 1397 ساعت 00 و 56 دقیقه و 22 ثانیه

Truly many of awesome info.
cheap cialis get cheap cialis viagra vs cialis vs levitra fast cialis online cialis 20mg preis cf precios cialis peru cuanto cuesta cialis yaho cipla cialis online cialis savings card cialis online nederland
جمعه 3 فروردین 1397 ساعت 23 و 13 دقیقه و 14 ثانیه

Great write ups. Appreciate it!
cialis 10mg prix pharmaci chinese cialis 50 mg viagra or cialis click here take cialis cialis official site cialis per paypa prix de cialis generico cialis mexico get cheap cialis cialis online napol
دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 04 و 49 دقیقه و 30 ثانیه
Generally I do not learn post on blogs, however I wish to say that this write-up very forced me to try and do it!
Your writing style has been surprised me.

Thank you, very nice article.
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 08 و 38 دقیقه و 10 ثانیه
I think this is among the most important info for me.
And i'm glad reading your article. But should remark on few general things, The site style is ideal,
the articles is really great : D. Good job, cheers
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 ساعت 05 و 34 دقیقه و 41 ثانیه
This is a topic that's close to my heart...

Best wishes! Exactly where are your contact details
though?
یکشنبه 20 فروردین 1396 ساعت 01 و 46 دقیقه و 40 ثانیه
I like the valuable info you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.

I am quite certain I'll learn a lot of new stuff right here!
Good luck for the next!
پنجشنبه 15 دی 1390 ساعت 18 و 08 دقیقه و 35 ثانیه
فراماسونری در سریال پاورچین
فراماسونری در سری جدید قهوه تلخ (26)
فراماسونری و ...
http://www.pavarchinfreemason.mihanblog.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30